FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un  penalty în ultimile minute de joc
Întrebările sunt ”inoportune”: răspunsul CJ Sibiu pe subiectul pistelor de biciclete la marginea drumului
We Love Sport – Liga 1 2020/2021 - din pasiune pentru sport
Hermannstadt - Poli Iaşi 0-0. Penalty RATAT de Petrişor Petrescu, în minutul 90+4
VIDEO Flora Tallinn - Farul 0-2. Campioana României accede fără emoţii în play-off-ul Conference League
Stiri Online Sibiu
Poli Iași - Hermannstadt 1-3 în runda secundă din SuperLigă. „Dublă” Balaure și „bijuterie” Iancu
Știrile zilei: Cu drag din Sibiu, discuții suprarealiste într-o ședință de CL, cresc salariile din
VIDEO CSM Slatina – Oţelul Galaţi 0-0. Echipa lui Dorinel Munteanu a avut o ocazie imensă pe final. Vezi AICI rezultatele complete din Liga 2
VIDEO ǀ Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)